MAGIC CRUSH

MAGIC Crush cihazı son zamanlarda bölgesel incelme, selülit tedavisi, popo kaldırma, ince çizgileri yok etme ve jawline çizgisini belirginleştirme gibi birçok farklı güzellik yöntemi için tercih edilen yöntemlerin başında gelir. MAGIC Crush tek seansta bile iyi sonuçlar veren cihazlar arasındadır. Radyofrekans, ultrasonik ses dalgaları ve sıcak vibrasyon kullanılarak inatçı yağların vücuttan atılmasını sağlar.

MAGIC Crush Nedir?

Alanında son teknolojiye sahip RF(Radyo Frekans) kullanarak genişlemiş kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz gibi bölgelerinde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesine yardımcı olurken ve selülitlerde de iyileşme sağlamaktadır. Kişinin yapısı ve vücudundaki yağ fazlalığına göre ilk seanstan itibaren 2 cm ile 12 cm incelme sağlanabilmektdir. Herhangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokuları ve kolajeni seçici olarak ısıtıp arttırdığı için her yaş ve tüm cilt tipine uygulanır. Yapılan uygulamadan hemen sonra cilt üzerinde sıkılık ve incelme sağlanır.

Magic Crush (Heykeltraş) incelmeyi nasıl sağlıyor?

Magic ultrasound yoluyla yağ hücrelerine gönderdiği frekans ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlıyor.

Vakum RF(Radyo Frekans); Cildi gençleştiriyor, sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor.

Ultra Hot; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem de sıkılaşma ve incelme de kullanılıyor.

Biolif; Lenfatik akım ve infrared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldırabiliyor Magic crush ile ilk seanstan itibaren incelme gözle görülür orandadır.

Bakırköy Ataköy Yeşilköy Bahçelievler Florya Bölgesel incelme, zayıflama ve sıkılaşma alanında öncü hizmetlerimizden olan bu işlemi merkezimizdeki diğer son teknoloji cihazlarımız ile kombine paketler halinde sizlere sunuyoruz.

Böylece sonuçlar kalıcı hale geliyor. Neden Heykeltraş Zayıflama ve Ultra Slimi dolayısıyla Slim Life’ı tercih etmelisiniz? Fazla kilo probleminiz olmayabilir ancak belli bölgelerde genetik faktörler ya da ani kilo alış verişleri sonucunda belli bölgelerinizde yapısal olarak istenmeyen değişiklikler meydana gelmiş olabilir.

Uygulama yapılan problemli bölgede deri altındaki yağları harekete geçirmesi ile oluşturulan işlem farklı kişilerde değişik sonuçlar yaratabilmektedir. Ancak temelde yağların parçalanması hedeflenir.

Parçalanan yağların vücuttan atılımı da sağlandığı müddetçe hem görünümde incelme hem de tartı üzerinde zayıflama mümkün olmaktadır. Bölgesel zayıflama süreleri kullanılan yöntem ve makineye göre değişiklik göstermektedir. Ultra Slim de kullandığımız kombine işlemlere ek Heykeltraş zayıflama kişinin yağ oranına göre tek seans ile sonuç verebileceği gibi birden fazla seans da gerekebilir.

Ortalama olarak bir seans süresi 40-45 dakikadır ve seans sonucunda gözle görülür bir değişime şahit olabilirsiniz. İlk seanstan itibaren genellikle 7 cm’e varan incelmeler söz konusu olmaktadır. Spor ve diyet ile veremediğiniz inatçı ve bölgesel fazlalıklarınızdan bu sayede kurtulabilir, selülitlerinizden uzaklaşabilirsiniz, sonucun başarısı için günlük en az 3 lt su tüketimi çok önemlidir.

MAGIC CRUSH NASIL UYGULANIR?

Cilt yüzeyine jel sürülerek ses dalgalarının cilt altına iletilmesi sağlanır. İletilen enerji ciltteki kolajen üretimini tetikleyerek doku elastikiyeti kazandırır. İşlem süresi 30 dakikadır. Tüm yüz, boyun, kol, bacak, basen, göbek ve simit bölgelerine uygulanır. Uygulama sırasında ve sonrasında herhangi bir acı ve ağrı oluşmaz. Etki mekanizması birbirinden farklı birkaç başlığı bulunur. Bunlar;

 1. Kavitasyon
 2. Light + Bio + Heat
 3. Vibration + Heat
 4. Vakum RF
 • MAGIC ultrasound; yağ hücrelerine gönderdiği frekans ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlar.
 • Vakum RF; Cildinizi gençleştirir, sıkılaştırır ve şekillendirir.
 • Ultra Hot; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem de sıkılaşma ve incelme de etkilidir.
 • Biolif; Lenfatik akım ve infrared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldırır.

MAGIC CRUSH HANGİ DURUMLARDA YAPILIR?

 1. Uygulanan bölgede incelme ve sıkılaşma
 2. Toparlama
 3. Kırışıklık açma
 4. Selülit giderme
 5. Kas eklem ağrılarını giderme

MAGIC CRUSH NE İŞE YARAR?

 • Uygulanan gelişmiş ses dalgaları ile tam bir yağ yakma makinesidir.
 • Ciltteki sarkıklıkların giderilmesini sağlar.
 • Çatlaklar ile mücadele eder.
 • Lokalleşmiş yağların ve selülitlerin normalleşmesinde çok kısa sürede etki yaratır.
 • Kan dolaşımının hızlanmasını sağlar, kasları güçlendirir.
 • Kronik kas ağrıları ve spazmları giderir.
 • Cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyet kazandırır.
 • Vücudu sıkılaştırır.
 • Metabolizmayı hızlandırır.
 • Kronik yorgunluğu giderir.
 • Bölgesel dolaşımı düzenler.

Bize Ulaşın

Neşe Egemen Podoloji ve Estetik Merkezi’nde aldığınız tedaviler ve hizmetler hijyen, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı verilmektedir.