HOŞGELDİNİZ

NEŞE EGEMEN

PODOLOJİ & ESTETİK MERKEZİ
Kronik hastalıkların yönetimi de dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş bakım planları geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

"Herkes için Sağlık" felsefesiyle yüksek standartlarda Podoloji ve Estetlik hizmetleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Amacımız, kaliteli bakımı nazik, saygılı ve şefkatli bir şekilde sunmaktır. Sizinle ilgilenmemize ve sağlık hizmetleri için ilk ve en iyi seçim olmamıza izin vereceğinizi umuyoruz.

Klinik çalışmalarımıza ve hizmet mükemmelliğine ilham veren hasta merkezli bakım sağlayarak, bizi hastalarımız, çalışanlarımız, doktorlarımız, işverenlerimiz, gönüllülerimiz ve topluluklarımız için ilk ve en iyi seçenek haline getirerek bölgenin önde gelen Podoloji ve Estetik Merkezi olmayı taahhüt ediyoruz. Daha iyi sağlık yoluyla yaşam kalitesini artırarak topluma hizmet ediyoruz.

Neşe Egemen

Podolog

Herkese ve her bütçeye ulaşabilir sağlıklı yaşam çözümleri

Sağlıklı ve kaliteli yaşamın herkesin vazgeçilmez hakkı olduğuna inanıyoruz. Neşe Egemen Podoloji ve Estetik Merkezi ailesi olarak her yeni güne uyandığımızda o gün daha çok insana daha fazla kaliteli yaşam sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
dp Icon

Vizyonumuz

Öngörülebilir ve önlenebilir hastalıklara hiç kimse yenik düşmesin, herkes düşlediği gibi olabilsin. Bu amaçla “Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı” olmak istiyoruz. Danışanlarımıza hastanelerin yolunu unutturmak istiyoruz.
Sağlıkla İlgili Temel Bilgiler

Son Makaleler

Yeterli ve Dengeli Beslenme

Yeterli ve Dengeli Beslenme

Yeterli ve dengeli beslenme, vücudun büyümesi, yenilenmesi ve çalışması için gerekli olan enerji ve besin ögelerinin her birinin yeterli miktarlarda alınması ve vücutta uygun şekilde kullanılmasıdır.
Devamını oku
Kilo Verme

Kilo Verme

Kilo verme, sağlıklı ve kalıcı olmalıdır. Size uygun olmayan şok veya az kalorili diyetleri yaparak verdiğiniz kilolar düzenli bir beslenme programı uygulamadığınız için geri kilo almanıza sebep olur.
Devamını oku
Kilo Alma

Kilo Alma

Günümüzde gündem her ne kadar daha çok kilo vermek üzerine olsa da bazı insanlar için kilo almak da önemli bir sorundur. Kilo almak için de kilo vermek gibi mutlaka bir…
Devamını oku