Hijyen, Kalite, Memnuniyet

Vücudunuzun tüm organları, dokuları birbiri ile iletişim halindedir ve vücudun bir bölgesindeki rahatsızlık diğer bölgelerde kendini gösterebilir. Örneğin ayak tırnaklarınızdaki kalınlaşma, renk değişimi, çizgilenme gibi durumlar bir takım sağlık sorunlarınızın olduğunu gösteriyor olabilir.

Türkiye'nin en profesyonel Ayak Sağlığı ve Estetik Merkezi

Amacımız, uzman kadromuzla ve son teknoloji ekipmanlarımızla kaliteli bakımı nazik, saygılı ve şefkatli bir şekilde sunmaktır.
Onikogrifozis Tırnak Tedavisi

Podoloji (Ayak Sağlığı)

Sağlıklı ayakta koruyucu ve önleyici, ayak hastalıkları üzerinde ise koruyucu tedavi yöntemleriyle hekimlerle iş birliği içerisinde çalışan bir disiplindir.
Detaylı bilgi
Diyetisyen Hizmeti

Diyetisyen

Uzman diyetisyen rehberliğinde sağlıklı beslenme, ideal ve sağlıklı kiloya ulaşma konularında sizlere özel çözümler sunmaktadır.
Detaylı bilgi
featured image

Bölgesel İncelme

Pathology is the study of disease, it is the bridge between science & medicine. Also it underpins every aspect of patient care, from diagnostic testing.
Detaylı bilgi
Sizin ve Ailenizin Sağlığını Önemsiyoruz.

Tüm Aileniz İçin Tıbbi Uygulamanın Her Yönünü Sağlıyoruz!

Kronik hastalıkların yönetimi de dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş bakım planları geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. İhtiyaç duyduğunuz uygulama ve tedavi türü hakkında tavsiyeler sağlıyoruz. Tüm soruları hassas bir şekilde ve en katı gizlilik sınırları içinde ele alıyoruz.
dp Icon

Herkes İçin Ayak Sağlığıve Estetik Hizmetleri

Daha iyi hizmet anlayışıyla hastalarımızın yaşam kalitesini artırarak topluma hizmet ediyoruz. Tıbbi olarak gerekli bakımı sağlamaya devam ederken hastalarımızı ve çalışanlarımızı korumak için protokoller koyduk.